To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Pooglądałem kilka czołówek tego MacTronica, zainteresowała mnie HLS-K2R, ale przeczytałem na NGT nie do końca przychylne recenzje:
''model HLS-K2R zawiódł mnie bardzo. Używam go od maja gdzieś.
Chodzi o to, że ta latarka sama się włącza i jeśli się jej nie używa trzeba wyjmować baterie bo inaczej grozi to rozładowaniem, a wiadomo na szlaku ciężko o kiosk z bateriami :P. Także nie polecam tego ustrojstwa. Dodam jeszcze, że myślałem, że tylko moja tek ma i dałem ją na gwarancję. Przyjęli i dali mi nową. Jak się okazało problem jest też w tej nowej i wychodzi, że wszystkie tak mają.
A snop światła jest cholernie skupiony (kwadratowy) i w zasadzie ta latarka to szperacz. Nie nadaje się do oświetlania szlaku. Dobra by była jako dodatkowe oświetlenie na rower (jedno rozproszone na kierownicę i to na głowę). Ale w zasadzie jest bardzo solidnie wykonana i jest szczelna.''
A większej kwoty nie chciałbym wydawać. Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje, to z pewnością je rozpatrzę. Dziękuje tym, którzy próbowali mi doradzić w zakupie.
---
Edytowany: 2013-04-28 08:23:16

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez piotrsmulski - 28-04-2013, 07:22

Skocz do: