To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
#16
Witam,
Mam zamiar kupic czolowke, czytajac kilka postow na tym i innych forach wybralem sobie kilka interesujacych mnie modeli, to te ponizej
Maks kasa jaka mam do wydania to 150zl, ktore chcialbym dobrze zainwestowac

Teraz moze do czego, a no najbardziej do chodzenia zeby rece byly wolne A chodze dosc duzo i czesto zdaza sie ze sie sciemni
Pozatym to jako tako musi znosic deszcz czy mgly i takie tam. Codze tez po jaskiniach wiec dochodzi wilgoc.
Zeby tego bylo malo to spodobalo mi sie chodzenie w zimie i spanie pod namiotem, wiec wole zapytac jak z praca przy dosc niskiej temperaturze

wdzieczny bede bardzo za wszystkie opinie

Latarka ZOOM ZORA BELT Petzl
Latarka MYO Petzl
Petzl Zoom Halogen w Sherpie mozna kupic za 99zl
TIKKA XP Petzl ta juz odpada chyba mi sie nie podoba


przeliczylem i przemyslalem jeszcze i doszedlem do wniosku ze i tak do namiotu sie taki halogen niebardzo nadaje, i i tak bede musial miec cos co daje szerokie jasne swiatlo, cos zamiast latarki tora mialem do tej pory i znalazlem Myo 3 za 169 zl mysle ze cena dobra troche wiecej niz chcialem wydac ale jak dobrze pokombinuje to moze wyjdzie presylka gratis.

doradzcie

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki (tanie) / czołówka / latarka czołowa - wątek ogólny - przez Molu - 01-01-2007, 20:08

Skocz do: