To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long
#10
Dzięki za ''uwagi użytkownika'' :)
W moim przypadku seria Ultralite się nie sprawdzi - firma zaleca wykorzystywanie tych kijków do długości 120-125 cm i nie więcej, podczas gdy przy moich 183 wzrostu i długich odnóżach podczas jakiegokolwiek zejścia swobodnie przekroczę ten limit... Rączki compact są faktycznie o włos mniejsze od normalnych, ale mnie również w żaden sposób to nie przeszkadza :)

Co do amortyzacji Leki - może wrażenie podobnego komfort przy włączonym i wyłączonym antishocku spowodowane było tym, że tych amortyzatorów tak naprawdę nie da się całkowicie wyłączyć? Nawet w pozycji ''off'' mają minimalny- ale jednak - skok...

W moim przypadku większość wizyt w górach przypada na sezon letni, choć i w zimie zdarza się coś zaliczyć :) Black Diamond ciągle mnie kusi, ale w Krakowie nikt tym nie handluje, a chciałbym przed zakupem obejrzeć i chwilę postukać kijkami... Żeby zaś być całkowicie precyzyjnym, z tego co widziałem na ich stronie, zewnętrzny system blokowania zawsze stosują tylko w jednym z elementów kijka, nigdy nie robią tego na obydwu połączeniach. Pochyła rączka w towarzystwie jednego zewnętrznego blokowania pojawia się gdzieś od połowy cennika...
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez lenny - 01-11-2006, 12:50
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez Knophi - 01-11-2006, 22:50
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez marek - 25-05-2008, 12:17
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez k2cl - 28-05-2008, 20:01

Skocz do: