To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long
#8
Podejrzewam, że kwestia stabilności ultralightów była zależna od ich konstrukcji (mimo wszystko ciensze=mniej sztywne) a niekoniecznie rączki... Mogę się jednak mylić - nie mam dostępu do tego testu, choć widziałem jego wyniki i wygrał BD razem z Leki...
Nie używam nart w żadnej formie, więc kijki do skituringu nie będą raczej wykorzystywane. Wiem za to, że prosta rączka Tecnici od pierwszego chwytu była koszmarnie niewygodna... Ot, delikatne rączki widać mam :)
Kijkom Black Diamond zaraz przyjrzę się w necie - choć trochę nie podoba mi się brak amortyzatora, który mimo wszystko chciałbym mieć w swoich kijach.
Jeśli zaś chodzi o gwarancję na kupione za granicą Leki, dystrybutor odpisał, że mogę serwisować, ale nie reklamować. Próbuję wydobyć uściślenie, czy rozumieją przez to serwis gwarancyjny, czy też taki w pełni płatny...

Pytanie kolejne - czy ktoś może mi powiedzieć, czy rączki Air Ergo i Ergometric to jedno i to samo? Moje dotychczasowe szperanie po stronie producenta nie daje jasnych rezultatów...
Pozdrawiam

-------------------------------------------------------
przeniesione przez moderatora/ warzyn

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez lenny - 01-11-2006, 12:50
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez Knophi - 01-11-2006, 22:50
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez marek - 25-05-2008, 12:17
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez k2cl - 28-05-2008, 19:59

Skocz do: