To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż
Dobra już doszedłem, popełniłem błąd na samym początku przy tłumaczeniu. Trzeba wybrać kraj do którego przybywamy (np. Slowacja) ja wybrałem z którego przybywam. Wtedy nie mamy już ''Rodné číslo'' tylko z automatu zamienia się to na datę urodzenia.

I wtedy mamy też 3 taryfy do wyboru:

1. Góry 0,84 EUR

Zabezpieczymy Cię przed wysokimi rachunkami za transfery helikopterów lub skuterów, uwolnione lub przeszukiwane w górach. Ubezpieczenie pokrywa koszty polowań na obszarach górskich, uwolnienie i transport lądowy lub lotniczy do najbliższej służby zdrowia do kwoty 20 000 EUR (na przykład interwencja śmigłowcem w Tatrach Wysokich kosztuje około 4000 EUR). Ubezpieczenie obejmuje następujące obszary:
Malá Fatra, Veľká Fatra, Belianske Tatry, Nízke Tatry, Vysoké Tatry, Západné Tatry, Pieniny, Stredné Beskydy, Slovenský raj.

Zapłacimy odszkodowanie w przypadku trwałych konsekwencji lub śmierci w wyniku wypadku. Ubezpieczenie obejmuje odszkodowanie dla osoby pozostałej przy życiu w wysokości 7 000 EUR w przypadku śmierci ubezpieczonego w wyniku wypadku. W przypadku stałych konsekwencji po wypadku wypłacimy odszkodowanie w maksymalnej wysokości 14 000 EUR, zgodnie z odsetkiem konsekwencji określonych przez lekarza. Przykład: jeśli lekarz zdecyduje, że trwałe konsekwencje wynoszą 70%, odszkodowanie wynosiłoby 70% z 14 000 EUR, co oznacza 9 800 EUR

2. Relax 1,58 EUR

3. Komplet 2,70 EUR

Dalej musimy wybrać też z 3 aktywności:

1.Turystyka piesza i rekreacyjna (opcja podstawowa, nic nie dopłacamy)

Narciarstwo rekreacyjne, snowboard, bieganie lub pływanie są ubezpieczone bez dodatkowych kosztów.
To ubezpieczenie jest odpowiednie dla turystyki rekreacyjnej.
Jeśli chodzi o ubezpieczenie, obejmuje się jazdę na nartach rekreacyjnych, jazdę na snowboardzie, bieganie lub pływanie. Jeśli planujesz uprawiać ryzykowne sporty, takie jak rafting, surfing, jazda na wodzie lub skuterze śnieżnym, wspinaczka górska lub jazda na nartach poza wyznaczonymi trasami, możesz również dodać ubezpieczenie Ryzykowny Sport.

2. Ryzykowny sport + 1,07 EUR

Musisz radzić sobie z ryzykownymi sportami.

Jest to niezbędne, jeśli uprawiasz sporty zimowe poza wyznaczonymi trasami lub uprawiasz sporty. Obejmujemy wszystkie ryzykowne sporty, takie jak rafting, spływy kajakowe, cyklocross lub wspinaczka. Nie potrzebujesz narciarstwa, snowboardu, narciarstwa biegowego, biegania, jazdy na rowerze lub jazdy na rolkach. Te sporty są objęte ubezpieczonym turystyką turystyczną i rekreacyjną.

3. Praca ręczna + 0,87 EUR

Wymagany załącznik, np. w gastronomii, budownictwie lub rolnictwie.
Będziesz musiał pracować w gastronomii, budownictwie, rolnictwie lub obsłudze ciężkich i niebezpiecznych przedmiotów i substancji. Na przykład, jeśli pracujesz jako au pair, opiekujesz się ludźmi lub pracujesz w administracji lub w recepcji, nie potrzebujesz tego ubezpieczenia.



Wygląda na to że opcja ''Góry'' za 0.84 EUR wystarczy.


barlak00 tylko, że ja niby przez mBank mam w AXA koszty leczenia 250 tys zł ''w tym koszty ratownictwa i poszukiwania na 20 tys zł'' … więc coś mi tu nie gra


Tylko coś innego mnie teraz zastanawia czy okolice Zwardonia po słowackiej stronie zaliczają się do wymienionego w ubezpieczeniu regionu Stredné Beskydy (Środkowe Beskidy)
---
Edytowany: 2018-12-25 23:08:05

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez loner - 06-05-2006, 16:45
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez sharpblade - 07-05-2006, 21:21
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez Spineless - 07-05-2006, 22:36
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez Spineless - 07-05-2006, 22:39
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez belivka - 21-09-2006, 12:52
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez kaizen1 - 06-03-2007, 19:38
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez rumcajs - 08-02-2008, 13:55
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez Zbynek Ltd. - 11-02-2008, 11:43
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez xaliemorph - 19-08-2008, 11:13
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez pitdoggy - 19-08-2010, 10:23
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez ubezpieczony - 26-08-2011, 09:12
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez Manamana - 16-07-2012, 10:25
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez barlak00 - 25-12-2018, 22:07
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez Sted82 - 25-12-2018, 22:52
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez barlak00 - 26-12-2018, 15:18
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez barlak00 - 26-12-2018, 19:18
RE:Ubezpieczenia / ubezpieczenie na wyprawę, podróż - przez barlak00 - 29-12-2018, 10:18

Skocz do: