To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
dj_k2
2011-12-01 13:57:02
77.252.144.66
nr 111
głosów 0

Myślę że takie zmiany też są do wywalczenia w Polsce tylko że nie wiem czy bym tego chciał. Wystarczy że jak przyjdzie nocą czy nad ranem strażnik i zobaczy że jest czysto spokojnie i elegancko i zaraz się zwijam to nic mi nie zrobi. Jestem za karaniem i to bardzo surowym karaniem osób śmiecących i zakłócających ciszę oraz koegzystencję natury.

Co do karty taternika czy żeglarza to uważam że się przydaje przynajmniej wtedy wiadomo kogo się w dane miejsce wpuszcza i jakie ma doświadczenie. Teraz jak się tobie kurs na prawko to obowiązkowo przechodzisz kurs pierwszej pomocy ( pomijam że i tak nikt po nim nic nie wie ). Dlatego tak ważne jest by edukować i edukować bez tego nic się nie zmieni i będzie tylko coraz gorzej tym bardziej że góry to obecnie ''MODA'' więc na szlakach masz masę ludzi w trampkach zostawiających tony, tony śmieci to jest straszne. Do puki nie będzie świadomości to niestety będzie czarna dup....

kivak. rozumiem że nie wyprowadziłeś się z kraju ze względu na brak możliwości spania w parkach narodowych.

Jeżeli interesuje cię co się dzieje na szlakach to zapraszam w lipcowe niedzielne popołudnie do doliny chochołowskiej albo kościeliskiej. Jak zobaczysz to się załamiesz.

Prawo i ograniczenia są głupie ( w sensie nie działają w sposób inteligentny - wybiórczy ) ograniczenia są z samego założenia złe ale jak inaczej chronić góry lub inne dobra naturalne przed głupotą motłochu? To jest to o czym pisałem że to strażnik powinien podjąć inteligentnie decyzje czy mandat wstawić czy nie w zależności od tego co zastanie. Może to sprzyjać korupcji ale to tak ja z lekarzami sędziami i księżmi po prostu pracę trzeba kochać i wykonywać ją z powołaniem. To prawo jest dla ludzi a nie odwrotnie.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez dj_k2 - 01-12-2011, 15:18

Skocz do: