To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
dj_k2
2011-11-29 19:48:49
89.229.53.155
nr 63
głosów -1

Arni.
To żeś pojechał chłopie. Miałem już nie raz do czynienia z przedstawicielami prawa i powiem ci tam ''za dużo tv'' się chyba naoglądałeś. Po pierwsze skąd założenie że nie przyjmę mandatu. Po drugie obecnie nielegalne przekraczanie granicy to tylko na Ukrainę bo mamy schengen no ale jak się upierasz to pewnie na siłę by przylepili taki zarzut ale każdy sąd go odrzuci bo nie ma podstaw musieli by przymnie znaleźć coś nielegalnego by była podstawa a takowych przedmiotów nie posiadam.

Kolejna sprawa zaczęliście się zachowywać jak bym był Kryminalistą rzędu Adolfa.
Ja mam zamiar tylko i wyłącznie rozłożyć namiot wejść do środka przekimać 5/6 godzin wstać zwinąć się i dalej. Nie zamierzam tam się osiedlać ani palić ogniska a już na pewno nie zostawiać śmieci. Tyle słyszałem o kimaniu w górach w zimę a tu nagle się okazuje że nikt nie kima bo to nie legalne. Mam wrażenie że zalatuje tu troszkę hipokryzją.

Nikogo nie namawiam i nie przekonuje do takich działań tym bardziej godne potępienia jest zostawianie śmieci w górach. Najnormalniej w świecie chciałem zapytać jak się sprawy mają no ale jak nikt nie chce odpowiedzieć na pytanie tylko od razu zostałem zaatakowany to przepraszam bardzo i można uznać że pytania nie było.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez dj_k2 - 01-12-2011, 15:04

Skocz do: