To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
dj_k2

2011-11-29 14:11:28
77.252.144.66
nr 59
głosów 0 Bleys.
''Chodzenie poza szlakami to nie jest to lażenie byle gdzie i byle po co, tylko podejście pod konkretną ścianę.'' - O tym myślałem - troszkę się nie jasno wyraziłem.

Domyślam się że spotkanie strażnika nocą na grani w zimę jest mało prawdopodobne.
Ale chciałem zapytać czy komuś się coś takiego przytrafiło ZIMĄ.

Zdaję sobie sprawę że karą jest mandat. Zawsze można się tłumaczyć że pogoda się zepsuła że zabłądziliśmy że zrobiło się ciemno i nie było wyjścia. Czy ktokolwiek zna kogoś kto poszedł do aresztu za spanie w TPN?

Jak dzisiaj się przygotować w góry wysokie skoro nie ma gdzie ćwiczyć :(
A potem PZA narzeka że nie ma już takich himalaistów jak dawniej - tylko że oni wszyscy zaczynali od Tatr zimą i mieli gdzie ćwiczyć i się przygotowywać.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez dj_k2 - 01-12-2011, 15:02

Skocz do: