To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
Ja se tam rozbijam namiot gdzie mi pasuje, jednakże pod warunkiem, że nie szkodzi to lokalnej faunie, czyli z dala od ostoi zwierzyny. Florą się nie przejmuję, bo jej nie niszczę (może trawa się trochę pomnie), ale krzaka nie wystraszę. Śmieci prawie nie generuję, a jeśli, to zabieram ze sobą. Jak pokazuję niebieski worek ze śmieciami w zewnętrznej kieszeni plecaka, to jest tylko westchnienie i gada się z gościem jak z człowiekiem.
W ogóle, to udaje mi się z ludźmi zaprzyjaźniać, bo ''z bliźnim się można zabliźnić''. Z przyrodą zresztą jak najbardziej też...
Gdyby wszyscy turyści i wędrowcy byli OK, nie było by przepisów restrykcyjnych, a co najwyżej porządkowe.
Ale jest - jak jest...
-------------------------------------------
Oto słowo moje...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez Yatzek - 17-05-2011, 21:25

Skocz do: