To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
Semow po prostu twoja wizja jest inna niz fotofx'a.

Wyspy czy Skandynawowie preferuja dziewicza przyrode, z mozliwie niewielka ingerencja czlowieka co mi sie podoba. Na szlaku ciezko o kosze na smieci worek smieci nosi sie ze soba i swoje smieci zabiera ze soba (ja nawet na te potrzeby zmontowalem worek wielorazowego uzytku). Chodz uwazam ze ekologiczne podejscie do turystyki i codziennego zycia wsrod skandynawow bije na leb to co jest na wyspach.

Natura im bardziej ''naturalna'' tym lepsza takie jest i moje zdanie. Idac po gorach biwakuje w w miejscu ktore mi sie spodoba (chyba ze mnie nogi juz przestaja neisc na dany dzien) i ktore moj sprzet wytrzyma (jak wieje zbyt bardzo a moj namiot jest bardziej lekki jak wytrzymaly to staram sie to uwzglednic).

Semow - w gorach asfaltu nie trzeba ;P
-------------------------------------------
filemoon

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez Filemoon - 17-05-2011, 20:35

Skocz do: