To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
#88
No cześć,
Pierwsze moje wrażenie po przeczytaniu Twojego postu jest takie (być moze bledne), ze Ty tak czy inaczej masz zamiar biwakowac gdzies w Parku Narodowym.

Z całym szacunkiem, ale trasę można tak zaplanować, żeby dotrzeć do schroniska na czas. Zresztą domyślam sie, ze skoro bierzesz już namiot, to pewnie go użyjesz (bo niby po co nosić bezsensowne pare kilo więcej?).

Sytuacja rozbijania namiotu w Parku jest sytuacja absolutnie ostateczna. Sam nigdy jeszcze nie miałem namiotu w Tatrach i nawet jeżeli robiło sie już ciemnawo, to zawsze jest do dyspozycji czołówka itp.

Każde rozbicie namiotu wiąże sie z ''uszczerbkiem'' dla natury. Oczywiście można by podnosić, ze sama obecność człeka wiele zmienia w ekosystemie, ale to kwestia poboczna.

Dlatego nie będę pisał jak często można spotkać strażników i jakie są kary, bo według mnie to będzie prowadziło do ''cwaniaczenia''.

Pozdrawiam
Krzysiek

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez scr - 31-07-2007, 11:22

Skocz do: