To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
#48
mówisz: ''późno było, my bez czołówki, ja wiem, za późno zaczęliśmy zejście, ale jak już zmrok zapadł nie chcieliśmy się pchać dalej w dół bo szlaku nie widzieliśmy i rozłożyliśmy się po prostu w miejscu, w którym staliśmy'' i takie tam pierdoły w stylu że nigdy, ale to przenigdy więcej nie wybierzesz się w góry tak późno, że od tej pory latarkę będziesz nosić nawet do kościoła etc. do tego robisz skwaszoną minę człowieka niewyspanego, którego mama opierniczy, że za późno wrócił do domu i jakoś uchodzi mandacik (przynajmniej nam się udało:)). Zależy oczwiście na kogo jeszcze trafisz.
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez Spineless - 29-06-2006, 22:59
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31

Skocz do: