To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
#47
Witam. mi się w Tatrach w Mylnej zdarzyło kimać, nikogo niespotkałem ale to była chyba połowa stycznia lub lutego (ot chciałem sprawdzić jak tam jest zimą). widać (niestety po śmieciach) że ja niepierwszy tam nocowałem.
żeby się nierzucać w oczy to do Kościeliskiej weszliśmy po zmroku i wstaliśmy wcześnie rano.
a co strażnikom wmawiać niezabardzo mam pomysł, chyba najlepiej się nie dać znaleźć
pozdrawiam
-------------------------------------------
Marcin Z.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez Marcin Z. - 29-06-2006, 22:51
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31

Skocz do: