To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
#34
Grzechotnik - coś mi tu nie pasuje :-)
Gdzie przy żółtym do Mucznego jest domek myśliwski ? Ja tam nie znam takowego. Jest ale trzeba by łazić poza szlakiem , chyba ze żółtym wyjśc poza granice PN i potem dopiero kierować się na ten domek, ale to już bliżej do Mucznego jest. Musieliście nieźle pobłądzić :-)
A na tej ambonie to latem bym się chyba już nie przespał, bo z obicia niewiele zostało (mole zjadły) i pełno ich tam jeszcze lata. Koszmar. Jak tam wszedłem, to normalnie chmura moli uniosła się nad ambonę. Ale za to można z niej pooglądać zwierzynę, która podchodzi pod paśnik.
A co do koliby koło Beniowej, to warunki spartańskie, ale jaka piękna okolica :-)
-------------------------------------------
www.doczu.tk

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez Doczu - 11-03-2006, 13:26
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31

Skocz do: