To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
#23
Bieszczady - z Ustrzyk Górnych przez Tarnicę i Bukowe Berdo do Mucznego, noc złapała na szlaku, rano okazało się, że spałem ze 300 metrów od tego domku myśliwskiego.
Wrocław - jak tam jeżdże, nie chce mi się spać w schroniskach i hotelach więc kimam albo w namiocie w lesie koło strzelnicy, albo w śpiworku pod drzewkiem na terenech wodonośnych niedaleko drogi na Mokry Dwór, (fajnie jest o 5 rano budzą bażanty, a w nocy czasem dziki tam buszują), albo jak jestem rowerkiem to pryskam nad Odrę koło Trestna.
Drawa - w czasie spływu noc mnie zaskoczyła na terenie parku i rano okazało się, że kimałem 50 metrów od jakiś budynków leśnictwa za Brnimiem zmyłem się cichutko :)
Na spływach - (Nida, Brda, Pilica, Wda itd) gdzie popadnie, byle blisko rzeki i z dala od ludzi, nigdy nie było kłopotów.
Na rowerkowej wyprawie zamiast pod zamkiem to 3 km przed zamkiem w Olsztynie kimałem 10 metrów obok drogi.
Na rajdzie plażą regularnie na plaży, albo tuż obok, albo w lesie tuż przy brzegu, jedyny kłopot to patrole straży granicznej.
A najdziwniej to jak przekimałem spokojnie noc, rano wstałem siusiu, podchodzę do drzewka podnosze wzrok a tu z poranej mgły wychylają sie równymi szeregami krzyże wojennego cmentarza. Jakoś od razu mi się odechciało.

Doczu coś Ty robił w Jędrzejowie?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez Grzechotnik - 10-03-2006, 13:52
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31

Skocz do: