To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Karrimor K2 ? 100 Trail Classic
#3
DATA RECENZJI:
01-08-2008, 15:00

Kuchenkę Trail Classic używam już od trzech sezonów (wiosna, lato, jesień) głównie podczas kilkudniowych wypadów w skały lub na glaita, lecz zdarzały się również 2-3 tygodniowe górskie trekingi. Ogólnie dużo eksploatowana.
Podzielam opinie o ''kosmicznych'' czasach gotowania podanych przez producenta - niestety kuchenka grzeje o wiele mniej sprawnie niż wynikałoby to z reklamy na pudełku. Natomiast nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z metalowymi nóżkami, a obciążałem je naprawdę dużymi garnkami (nie potrafię przytoczyć kilogramów ale pamiętam że w Dolomitach w grudniu gotowałem na niej makaron dla 6ciu osób w jednym garnku i troszkę tego było.... )
Uważam że za takie pieniądze jest to naprawdę świetny sprzęt który z pewnością długo posłuży. Nie ma najmniejszych problemów aby przyrządzać na niej dania dla 2/3 osób. i nie musi to być wyłącznie gorący kubek... Przy pomocy menażki ''harcerz'' ;D gotowałem na niej niej zarówno wino, zupy różnej maści, ziemniaki, ryż, smażyłem naleśniki, omlety słowem co tylko przyszło do głowy...

Plusy:
- cena
- masa
- niezawodność
- możliwość podłączenia przejściówki na kartusze przemijalne
- kartusze łatwo dostępne na terenie Polski

Minusy:
- przeciętna sprawność kuchenki

Za wygodę 4 ponieważ przygotowanie, gotowanie i spakowanie, słowem eksploatacja jest łatwa i przyjemna.

Za wyposażenie 2 ponieważ właściwie go nie ma ;)

Za wytrzymałość 4 ponieważ dzielnie mi służy od 3 lat i jak dotąd nie miałem z nią najmniejszych problemów....

Reasumując.. szału nie ma, ale za takie pieniądze naprawdę solidna kuchnia.

OCENA PRODUKTU:

Wygoda: 4/5
Wyposażenie: 2/5
Wytrzymałość: 4/5
Ogólna: 3.33/5



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Karrimor K2 ? 100 Trail Classic - przez yautay - 23-10-2003, 20:47
RE:[Recenzja] Karrimor K2 ? 100 Trail Classic - przez morii - 12-06-2004, 07:46
RE:[Recenzja] Karrimor K2 ? 100 Trail Classic - przez Allman - 16-06-2004, 07:29
RE:[Recenzja] Karrimor K2 ? 100 Trail Classic - przez gorolaz - 25-06-2004, 17:06
RE:[Recenzja] Karrimor K2 ? 100 Trail Classic - przez Gaweł - 25-11-2004, 21:08
RE:[Recenzja] Karrimor K2 ? 100 Trail Classic - przez Art. - 16-09-2005, 18:32
RE:[Recenzja] Karrimor K2 ? 100 Trail Classic - przez kardi - 16-09-2005, 18:39

Skocz do: