To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW
Kris, to może śpiwór od Yeti? :-) Ne widzę powodu, dla którego nie miałbyś skorzystać, jeśli jest u Ciebie potrzeba?

Doczu, pijawek nie będzie przy akcjach zakupowych na większe kwoty, nie ma na to szans. Za to zwróc proszę uwagę, jakie ciekawe recenzje piszą nowicjusze, żeby się do tych zamówień dostać, dla mnie satysfakcja, że się ruszyli, jeśli jeszcze parę z tych osób zostanie na forum, będzie bomba :-) To chyba kwestia tego, że czytając testy takiego na przykład rytmara można wpaść w kompleksy, bo kto może z Marianem konkurować?

Ludziom trzeba dawać szansę gdzieś się wykazać, bo tego często szukają, zawsze potrzebują, a nie zawsze mają gdzie :-)

Ja nikogo, kto przejawia dobrą wolę nie uwalę, jak obieca i nie dotrzyma słowa, to będzie kwestia jego sumienia :-) Chociaż sie takich sytuacji nie spodziewam :-) Miło mi się z ludźmi bliżej poznać, a zwyczajnie mam czas, bo szukam roboty i pracuje jako niańka też w domu, co mi nie zajmuje całego dnia :-)
-------------------------------------------
Barto Man człowiekiem roku ngt.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez handlarka - 08-09-2009, 20:42
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez bartolini - 23-03-2010, 14:35
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 16:36
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 18:40
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 22:21
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Filemoon - 21-11-2011, 13:41
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez radziq - 05-11-2013, 11:55

Skocz do: