To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW
Doczu, wydaje mi się że każdy angażuje się tyle na ile może. Wiadomo, że przy grupówkach uaktywnia się więcej ludzi, gdyż jest to zazwyczaj okazja do zakupu rekomendowanego, dobrego i przede wszystkim tańszego produktu. Według mnie, wielu jest ludzi takich jak ja, Cypiss, którzy śledzą wątki, czytają, pozyskują wiedzę od fachowców choćby (i nie ma tu wazeliny) jak Ty - czują ducha, są i kibicują.
Jeśli zaczniesz wymuszać aktywność userów na forum, za chwilę modzi będą mieli roboty po uszy, czyszcząc watki z wpisów typu ''Nic dodać nic ująć - zgadzam się z kolegą wyżej''. A przecież nie o to chyba chodzi. Bo przecież NGT dla jednych jest ideą łączącą ludzi - a dla innych np. niezwykle cennym bankiem wiedzy nie reklamowej, rzutującej na decyzję o zakupie. I pewnie niejedną rozprawkę można napisać pt.: ''Czym jest dla Ciebie NGT''... i dobrze... bo przynajmniej różnorodnością jesteśmy bogaci. ;) Co nie zmienia faktu, że im więcej ''recek'' tym pełniejszy obraz produktu...
Z pozdrowieniami ;)

-------------------------------------------------------
cantoresowy brat najmłodszy
-------------------------------------------
wydzielone z innego wątku

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez handlarka - 08-09-2009, 20:42
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez bartolini - 23-03-2010, 14:35
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 16:36
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 18:40
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 22:21
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Filemoon - 21-11-2011, 13:41
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez String - 05-11-2013, 08:29

Skocz do: