To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW
#55
Mam pomysł - wniosek:
Może dodać w testach obowiązkowy akapit: podobne użytkowanie produkty lub porównanie.
Często nie wiadomo jakie kto ma dokładnie doświadczenie i myślę, że sprzęt użytkowników nie załatwia sprawy.

Chodzi mi o to, że jeśli np recenzuje się plecak to jeśli miało się na plecach bardzo różne konstrukcje, różnych pojemności to jednak inaczej ocenia się plecak niż po noszeniu polsporta czy wojskowej kostki. Potem ktoś piszę, że gtx xcr jest jak folia bo się zapocił w czasie letniej ulewy...
-------------------------------------------
m

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez handlarka - 08-09-2009, 20:42
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez bartolini - 23-03-2010, 14:35
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez m - 10-08-2010, 15:18
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 16:36
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 18:40
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 22:21
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Filemoon - 21-11-2011, 13:41

Skocz do: