To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW
#28
Mario, trudno być calkiem obiektywnym, nasze sądy na temat ludzi zawsze mają jakies emocjonalne podstawy.To własnie chciałam ci unaocznić. To, ze nie przeszkadzają mi błędy sasqa, nie oznacza, ze nie przeszkadzałoby mi jakies ewidentne wykroczenie ze strony bliskiej mi osoby.

''i miło Ci bedzie jeśli ktoś zamarźnie w śpiworze, który polecałaś?''
a to też do mnie?
A co mnie obchodzi, czy ktos zmarznie.. przeciez ja wyraznie napisalam, do czego ten spiwor słuzy, w jakich warnkach mozna go uzywac itp. myslę, ze dosc precyzyjnie to wszystko określiłam, poza tym dane tez podaje producent. Co więcej, nie bierze się sprzętu w gory na podstawie opinii jednej osoby. Jesli delikwent o tym nie pomysli, to nie jest moja wina, ja swoją reckę napisałam rzetelnie.
---
Edytowany: 2009-09-08 22:45:05

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez handlarka - 08-09-2009, 20:42
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez rwąca rzeka - 08-09-2009, 21:35
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez bartolini - 23-03-2010, 14:35
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 16:36
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 18:40
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 22:21
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Filemoon - 21-11-2011, 13:41

Skocz do: