To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW
#27
Mario, z Twojej choroby - nigdy w życiu.
Jeśli już z czegoś kpię - to z Twojej postawy i cierpiętnictwa. I o to możesz mnie oskarżać śmiało. Przyznaję się.

Tak się składa, że pracuję w szkole integracyjnej i wiem co to dzieci upośledzone ruchowo jak i umysłowo, poruszające się na wózku, o balkonikach, mające zespół Aspergera, ADHD itd.

W żadnym z nich nie spotkałem tyle jadu (tak, to dzisiaj moje ulubione słowo).

Z drugiej strony, jeśli prawdą jest to co piszesz, to zaczynam Cię powoli rozumieć, choć nadal mi się to nie podoba.
Wybacz, że moja nieufność jeszcze nie przeszła, ale po wczorajszej nocnej batalii, jaką stoczyłaś z Gumim i po słowach, które tam padały (tak się składa, że czytałem wszystko, co już usunięto), ciężko mi się jeszcze jakoś przestawić i dać 100% wiarę we wszystko to co piszesz.
-------------------------------------------
''Miarą wielkości góry jest zmęczenie wędrowca''.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez handlarka - 08-09-2009, 20:42
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Blatio - 08-09-2009, 21:23
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez bartolini - 23-03-2010, 14:35
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 16:36
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 18:40
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 22:21
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Filemoon - 21-11-2011, 13:41

Skocz do: