To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW
#7
Marcinie przepraszam, masz rację wymieniłam nazwę pewnej firmy. Pominę pewne niedzielne ustalenia. Zobowiązuję się, że słowem wspominać nie będę o jakimkolwiek sprzęcie który sprzedaję. Nie podam miejsc gdzie byłam itd. Co do uczciwości to przyznam, że kiedyś napisałam post kryptoreklamy. Kilka lat temu kiedy to było niezależne forum. Może to było jeszcze na alpinusie? dawno było. Mogę Marcinie napisać jako do admina bo jak na forum walnę to zer na minusy braknie.
Co do Twoich uwag dotyczących kryptoreklamy to powtórzę znów temat powstawania mega-kosmicznego softa Pajaka. Zręcznie zmanipulowane i dla przeciętnego nabywcy to będzie hit lepszy niż ''Arct, Mammut czy inne badziestwo''. Popatrz poczytaj ile jest postów kreujących coś co powstaje a ile błagochwalnych o tym czym jest dany produkt. Marcin sorry za osobiste wycieczki ''firmowe''. Poniosło mnie trochę i jednak masz fajną żonę, dziecko i możesz ta część jub jak masz w zwyczaju moje całe posty kasować to zrób to ale wycieczki służbowe skończyłam. Zakładam, że nie wiem kim jesteś gdzie i w jakim mieście pracujesz. Tu przesadziłam.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez handlarka - 08-09-2009, 19:47
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez handlarka - 08-09-2009, 20:42
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez bartolini - 23-03-2010, 14:35
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 16:36
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 18:40
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Czester - 29-08-2010, 22:21
RE:SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM,INFO DO WAS OD ADMINÓW - przez Filemoon - 21-11-2011, 13:41

Skocz do: