To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos
#91
Mam glany:D Szukałam bezmembranowych licówek, ale w końcu się poddałam - trudno już trafić na coś bez gore czy innej membrany, a jak już znajduję, to nie na moje szkity... Wiem na pewno, że totalnie nie dla mnie są AKU (wszystkie za wąskie), z kolei zarówno Driftery, jak i Tribe wydawały się być całkiem, całkiem. Hanzele i Meindle mierzyłam, różne modele, niestety na razie nie trafiłam na coś pasującego na moje niezbyt arystokratyczne stopy.

Wypatrzyłam jeszcze na Alledrogo jeszcze model Quartz, wygląda na trochę mocniejszy niż Drifter (ale też z membraną) i chyba w dobrym stanie (http://allegro.pl/buty-asolo-quartz-gore...l#imglayer). Ktoś w tym wątku pozytywnie się o nich wypowiadał.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez trele morele - 11-09-2007, 09:10
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez trele morele - 11-09-2007, 09:11
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez sasq pajak/grappa.pl - 08-04-2008, 08:57
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez sasq pajak/grappa.pl - 08-04-2008, 09:38
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez żółtodziub - 17-08-2010, 09:06
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 17:15
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 17:52
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 19:07
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 19:43
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez Girl Scout - 09-01-2018, 18:45

Skocz do: