To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos
#74
Postaw na wygodę. Musisz wiedzieć, że Asolo są jednym z najbardziej wąskich lastów na rynku. Dla mnie idealne, bo po założeniu stopa ani drgnęła w kierunku przodu buta przy próbie kopania imitującego agresywne użycie przednich zębów, ale jednocześnie nie uciska nigdzie. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo główny rywal Scarpa Manta mnie stopy nie trzyma.

Stąd moje bardzo dobre wrażenie, ale to zależy od kształtu stopy. Jeśli masz szerszą stopę to może właśnie Manty będą lepsze. Musisz przymierzyć i na prawdę poświęcić temu czas i porównać różne modele.

Podzielę się przy okazji moimi obserwacjami z porównania butów, które obecnie używam. Starsza wersja pasuje idealnie, a właśnie ubrałem wczoraj wersję o tej samej nazwie, która stanowi kontynuację tego co mam, ale jest nico zmieniona i z przerażeniem stwierdziłem, że to już nie jest dla mnie but. Nowa wersja EVO zdecydowanie różni się od poprzednika. Na pewno ich nie kupię. Trzeba uważać. Dobór butów do zimowej aktywności to sprawa od której zależy później już niemal wszystko inne
-------------------------------------------
YT

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez trele morele - 11-09-2007, 09:10
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez trele morele - 11-09-2007, 09:11
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez sasq pajak/grappa.pl - 08-04-2008, 08:57
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez sasq pajak/grappa.pl - 08-04-2008, 09:38
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez żółtodziub - 17-08-2010, 09:06
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 17:15
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 17:52
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 19:07
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 19:43
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez Yeah Tea - 25-12-2011, 13:23

Skocz do: