To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe
@rytmar

Jestem już szczęśliwym posiadaczem zaproponowanego przez Ciebie worka Lifeventure 75l https://tiny.pl/tgg58

Kupiłem go bezpośrednio na stronie producenta, jest teraz promocja, do tego rabat 10% za zapisanie się do newslettera i przesyłka kurierska +5Eur, razem 28,75 Euro. Da się jeszcze przeżyć.

Wziąłem worek pomarańczowy, bo jest 3 lata gwarancji, a czarny był jako resztówka tylko u jakiegoś sprzedawcy na eBay, więc nie miałem pewności, jak to będzie wyglądać. Poza tym pomarańczowy jest nieco mniejszej średnicy (o 2 cm z hakiem) niż czarny, idzie więc bardziej wzdłuż, a nie wszerz, co mi akurat odpowiada.

Jest też nowy polski dystrybutor, ale nie chciałem czekać na wiosenną dostawę, bo Lifeventure to brytyjska firma i wkrótce opuszczają oni europejski raj i różnie mogą cła wyglądać.

Kusi mnie w ramach eksperymentu zatopić worek na noc w wannie, zastanawiam się tylko, czy woda chlorowana to najlepszy pomysł ? Nawet jak worek wyschnie, to coś tam się może osadzić i podgryzać ;-)

Druga kwestia, to wnętrze mojego plecaka jest dość nierówne ze względu na wewnętrzne szwy, zamki i całą resztę tego typu nierówności, z czego grendel by się cieszył ;-) bo jest dostęp do wszystkiego ze wszystkich stron.
Zastanawiam się jednak, czy i jak te ''nierówności'' mogą wpłynąć na worek, jako punkty potencjalnego ocierania ? Czy w związku z tym nie było by dobrze dać jeszcze worek budowlany dla niwelacji, a dopiero do niego włożyć linera ? Żeby nie zaszkodziło to sam wiem, ale worek budowlany też ma te swoje 100g albo nawet lepiej.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez sasq pajak/grappa.pl - 03-08-2009, 13:59
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez Hermanos - 24-02-2019, 14:13

Skocz do: