To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe
Kwestia czy na wkładkę do plecaka stosować jeden duży worek czy kilka mniejszych - to odwieczna zagwozdka.

Jeden duży, do tego lekki jak z propozycji wyżej powoduje, że na początku wydajemy spory grosz ale mamy pewne i lekkie zabezpieczenie na długo jak powyższy przykład podaje.

Z kolei kilka mniejszych powiększa wagę całości ale jest tańsze (wyjątek to produkty firmy ZPack, które są równie lekkie i równie drogie) i posiada większe możliwości komponowania oraz szerszy wachlarz użytkowania. Przykładowo w małych: w żółtym sypialnia, w pomarańczowym zapasowe ciuchy, w granatowym ocieplenie na postój itd. Małych worków użyjemy też w małych plecakach. Do mnie osobiście kilka worków bardziej przemawia. Do szału doprowadzałoby mnie poszukiwanie potrzebnego gadżetu w czeluści jednego, wielkiego worka. Z tym, że ja już tak mam. Dlatego wybieram plecaki z dostępem od jak największej liczby stron (góra, przód, dół).

Dywagacje czy worek jeden duży, czy kilka małych, to rodzaj niekończącej się dysputy z tematu ''o wyższości Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia''. Burza mózgów jest wartościowa, częstokroć wskazuje kwestie, na które nie wpadlibyśmy sami.
-------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez sasq pajak/grappa.pl - 03-08-2009, 13:59
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez grendel - 02-02-2019, 12:53

Skocz do: