To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe
Podobnie jak Grendel polecam worki Blufielda, mam ich kilka 10 L. Ostatnio specjalnie kupiłem jako alternatywę dla worka Aury wersję 20 L do śpiwora Tuba i korzystałem z niego przez 2 tyg. rozkładając na całej przestrzeni spodu plecaka nie maltretują zbytnio puchu.

https://m.aliexpress.com/item/3282060972...4c4dQpJH1I

Moja strategia pakowania to gruby budowlany worek na gruz 60 L. Wrażliwe rzeczy pakuje w worki wodoszczelne z linku i dopiero do tego worka budowlanego wędruję większość sprzetu. Górę worka zwijam na zakładkę i mam podwójna ochronę przed zmoczeniem.

Hermanos te worki występują również w pojemności 40, 70 L

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez sasq pajak/grappa.pl - 03-08-2009, 13:59
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez Sted82 - 31-01-2019, 20:51

Skocz do: