To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe
#66
DziadL, tak, są równe, może jest różnica 1/2mm ale to wszystko. W StS jest odwrotnie, jest znaczna różnica, ale wydaje mi się że dla tego, by po zrolowaniu zamknięcie przyjęło kształt okręgu.

Zbyt nietrwały materiał? Worki z serii UL wykonane z Silnylonu nie służą do ciorania po krzakach, rzucania na pakę ukraińskiej ciężarówki przewożącej cement i gruz. Dla mnie są to worki do spakowania śpiwora i ciuchów i tu sprawdzają się znakomicie. Jak turyści plecakowi mają inne potrzeby, to muszą kupić inne worki.

PIT, Yatzek ma worki też z Silnylonu chyba od Expeda (jak dobrze pamiętam), w jego teście nie wyczytałem, by dochodziło do jakichś przetarć narożników. Taki proces musiał by być dość długi i miejscowy co w plecaku raczej trudne do osiągnięcia. No zobaczymy, póki co mi nigdy worki tego typu się nie poprzecierały.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez sasq pajak/grappa.pl - 03-08-2009, 13:59
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez Arni - 14-08-2016, 18:46

Skocz do: