To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe
#21
met:
sorry, że dopiero odpisuje:

Mam worek crosso, ale nie próbowałem go jak dotąd utopić w jeziorze czy gdziekolwiek. Używałem go na rowerze. Woda mi się do niego nie dostawała nawet przy zlewach i przy 2-krotnym zrolowaniu.

Sakwę można ze 4 razy max zrolować, bo jest ten plastik w środku i dalej nie idzie, jak wiesz.

Ale worek możesz spokojnie nawet 5-6 razy zrolować. Chociaż moim zdaniem 3-4 wystarczy. Albo inaczej, co najmniej 3-4 razy, ale jeżeli w worku jest jeszcze luz, to rolować do oporu. Wydaje mi się, że wtedy woda nie wleci do środka. Na stronie crosso jest napisane, że wypchany worek wrzucony do wody - unosi się na niej.

W gruncie rzeczy ten worek niewiele różni się od worków żeglarskich. Na pewno jest z mocniejszego materiału (cordura). Nie ma też pompki, jak niektóre żeglarskie. Ale myślę, że z tą pompką może być więcej szkody, niż pożytku. Trzeba na nią uważać, bo jak się schrzani, to dupa zimna, jak to naprawić?? A worek można poniewierać ile wlezie, zapewniam :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez sasq pajak/grappa.pl - 03-08-2009, 13:59
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez 1984sokol - 25-02-2010, 00:45

Skocz do: