To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe
#20
Na spływy zabieram stary podniszczony plecak, służy mi tylko do transportu rzeczy na miejse spływu, potem i tak trafia do komory w kajaku. Wszystkie rzeczy mam w wroku rolowanym, schownym do owego starego plecaka. Ale- ja tego plecaka nie noszę, najwyzej od parkingu do rzeki. Więc nie interesuje mnie za bardzo wygoda systemu nośnego.
Ty będziesz szedł, możliwe że w trudniejszym terenie, więc plecak musi byc wygodny. Bagno, rzeka- jezeli uważasz, że istnieje możliwość, że go zanurzysz (np przy przewróceniu), to musisz dobrze zabezpieczyc rzeczy w środku. Są plecaki wodoszczelne, kiedyś na NGT widziałem link do nich, ale mają dosyć wysoką cenę (przynajmniej te, które ogladałem). Na Twoim miejscu zabrałbym wygodny plecak, a do niego dobrał odpowiedni pojemnościowo worek rolowany. Może być tańszy, czasami jakies markety mają takie worki. Te tańsze dobrze zabezpieczają przed wilgocią, natomiast materiał zewnętrzny nie jest zbyt mocny. Ale ten problem nie jest istotny, bo i tak worek dodatkowo trzymasz w plecaku- więc ma ochronę.
Takie rozwiązanie sprawdziło mi się lepiej niż worki na śmieci, które zbyt łatwo uszkodzić.
---
Edytowany: 2010-02-24 23:33:56
-------------------------------------------
Pies i nóż- najlepszym przyjacielem człowieka.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez sasq pajak/grappa.pl - 03-08-2009, 13:59
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez -PITdoggy- - 24-02-2010, 23:33

Skocz do: