To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe
#10
Gaweł - te worki Berghausa - to są właśnie worki wkładki do plecaka (liner), są cieńsze niż wspominane przez Ciebie osobne worki ''żeglarskie''.
Mam papierowy katalog Pakera przed sobą i przy takim samy zdjeciu worka Berghausa jest cena 19zł... pewnie błąd, ale moze warto sprawdzić.
Co do zastosowań... ja też pakuję do plecaka rzeczy w osobne worki na śmieci (i to nie wszytskie) dlatego jestem zdania, że jeden wielki wór sprawdziłby się kiepsko - wole mieć parę workowych pakunków, które mogę w razie czego swobodnie po przekładać niz grzebać w jednym wielkim worku... ew. pomyślałbym o jednym takim mniejszym na najważniejsze rzeczy niewodoznośne - aparat, komórkę, dokumenty, pieniądze....

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez vick grappa.pl - 10-06-2005, 08:45
RE:Worki wodoszczelne/kajakowe/żeglarskie/przeprawowe/wyprawowe - przez sasq pajak/grappa.pl - 03-08-2009, 13:59

Skocz do: