To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu
#66
Witam, mam takie pytanie...
mam kijki Spokey Vertical... i po ostatnim wyjeździe (w sumie dopiero drugi wyjazd z kijami) te metalowe końcówki (groty?) zaczęły się luzować. W jednym w ogóle wypada, w drugim trzyma się, ale bardzo luźno... Dołączam zdjęcie, które to przedstawia, bo do konca nie wiem jak to opisać ;)
I nie wiem co z tym zrobić... czy trzeba je wymienić? Ale to trochę za szybko po drugim wyjeździe... Czy może po prostu przykleić to jakąś Kropelką czy czymś takim? ;)
Czy może wszystko jest z nimi w porządku, tylko ja nie wiem jak to umocować?
boję się, że jak wyjdę na szlak to mi po prostu wypadnie i koniec...
proszę o jakieś rady :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez walter02 - 25-05-2008, 12:48
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez śpiochu - 28-05-2008, 19:31
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez śpiochu - 28-05-2008, 19:32
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez śpiochu - 28-05-2008, 19:32
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez creedka - 03-04-2010, 10:11
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez filemoon - 19-08-2010, 11:44
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez MaciusKrk - 22-08-2010, 11:31
RE:[Kijki] konserwacja / naprawa kija / wymiana grotu - przez tilla - 13-07-2019, 12:31

Skocz do: