To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem
#9
Wiecie panowie- akurat to zdjęcie (nr.2) było robione ze 1,5 roku temu- a samą kurtkę kupowałem specjalnie nieco większą (rosłem i nadal rosne... niestety) teraz leży lepiej co uwidacznia zdj. 1- tam jest znacznie lepiej a rękawy są podwinięte ze względu na rękawiczki.

>>Kris -- kurtka o rozmiar mniejsza dwa lata temu była na mnie w sam raz... Niestety byłem w takim wieku że rosłem w zastraszającym tempie- a kurtka za 7 paczek to sporo - dlatego wybrałem większą co teraz mi sie opłaciło. Rozmiarówka Salewy wydaje się dobra a stosunki długości (rękawy i wymiary..etc.) także... No nie wiem jak to okreslić, ale tu chyba raczej każdy by musiał przymierzać i kombinować... Co do kupowania w sieci- hmmm.... aktualnie mam 180 cm i XL na mnie lezy dobrze...(tak jak na 1 fotce)jestem szczupły to może da jakieś blade pojęcie o wyborze odpowiedniego rozmiaru, chociaż wszyscy dobrze wiemy że ciężko kupić ciuch bez założenia go na siebie...
-------------------------------------------
pozdrawiam

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem - przez mutee - 05-01-2005, 08:38
RE:[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem - przez Zulus - 05-01-2005, 14:08
RE:[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem - przez g_o_f_e_r - 05-01-2005, 17:36
RE:[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem - przez andrzej - 05-01-2005, 21:23
RE:[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem - przez TomekS - 14-05-2005, 18:21
RE:[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem - przez Joasia - 12-10-2005, 11:11
RE:[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem - przez rtoipek - 09-05-2006, 09:25
RE:[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem - przez Katarzynka - 14-01-2008, 12:35
RE:[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem - przez rumcajs - 14-01-2008, 13:45
RE:[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem - przez Krogulec - 14-01-2008, 16:56
RE:[Recenzja] Salewa Timis Windstopper AlpineXtrem - przez rojas - 14-12-2009, 07:12

Skocz do: