To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto
Ciężko znaleźć plecaki z osobną komorą na notebooka na alle... Owszem, jest ich masa, ale jako te dedykowane laptopom, a takim nie ufam. Miałem plecak tracera, dedykowany, wytrzymał dwa lata. Eksploatacji jako intensywnej bym nie określił, a materiał między rączką a suwakiem zaczął się rozpruwać (zapewne tania podróbka cordury, tak to wygląda od wew.), szwy poszły też wokół dolnej części plecaka. Tego samego boję się przy kolejnym plecaku, stąd moje poszukiwania czegoś lepszego.

Że budżet skromny, to wiem, ale chwilowo nie mogę przeznaczyć wyższej kwoty. Może jednak uda się znaleźć jakiś sensowny produkt w tej, może delikatnie (ale nie 2x) wyższej cenie?


Bo rozumiem, że opinie na portalach typu ceneo o Hi-Techu wyssane z palca nie są?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez @ndrew(amator;)) - 14-12-2006, 19:59
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Łukasz/Pietros/Tilak - 03-06-2009, 15:13
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez sasquie - 13-10-2014, 20:36

Skocz do: