To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto
Hej, może temat nie aż tak bardzo dla ngt ale jednak postanowiłem tutaj napisac.

Potrzebuję jakiegoś plecaka miejskiego bo mój jansport już się wysłużył.
Oczekuję głównie wytrzymałości i kieszeni na laptopa 15,6.

W łapki wpadł mi Deuter Giga / giga office czy ktos może miał z nim styczność? Czy coś lepszego polecicie?

Plecak głównie na miasto lub na krótkie wypady do lasu na grila ognisko. Również jako mały plecak podróżny, do samolotu itd. czasem na rower (wiem wiem są specjalne plecaki na rower ale nie stać mnie posiadać plecaka na każdą okazję, mam duży 80 litrowy, mam średni 45 litrowy i mam mały z kieszenią na laptopa którego chcę wymienić właśnie)


Z góry dzięki za odpowiedzi/podpowiedzi
Pozdrawiam
Marcin

EDIT: czym się rózni giga od giga office? Czy office to starsza wersja?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez @ndrew(amator;)) - 14-12-2006, 19:59
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Łukasz/Pietros/Tilak - 03-06-2009, 15:13
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Gwynbleidd - 10-06-2014, 20:34

Skocz do: