To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto
Potrzebuję pomocy, głównie płci pięknej - chcę kupić plecak dla mojej drugiej polowy, jako prezent. Podejrzewam, że ''priorytety'' przy wyborze mogłyby być nieco odmienne niż te którymi ja bym się kierował :) dlatego pytanie na forum.

Założenia ogólne:

- plecak musi być ''uniwersalny'' w pewnych granicach czyli na tyle mały żeby można było wyjść na jeden dzień w góry i na tyle duży żeby można było wyjść na 2 dni (czyli jakieś troki chyba by się przydały na wszelki wypadek) - IMHO 30L powinno być OK, co wy na to ?

- fajnie by było żeby był mocny, może z cordury, chociaż częściowo - chodzi o to żeby nie trzeba było na niego ''uważać'' bo ona raczej tego nie lubi.

-cena... to się może kłócić z poprzednim podpunktem, ale najchętniej do ~200pln

- w razie co wzrost ~170

EDIT:
A co powiecie na Wisport Scroll - delikatnie przekroczę budżet (będę miał taniej niż na stronie)
http://www.wisport.com.pl/Scroll-67,0,pr,shop.html
Zastanawia mnie tylko ten ''wyjmowany pas biodrowy'' co to jest i czy się sprawdza?
No i najważniejsze pytanie - czy kobietom się podoba ? :D Osobiście uważam że pod względem designerskim nic specjalnego, ale ja to raczej ''praktyczny'' jestem.
---
Edytowany: 2011-07-12 15:55:36

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez @ndrew(amator;)) - 14-12-2006, 19:59
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Łukasz/Pietros/Tilak - 03-06-2009, 15:13
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez pin54 - 12-07-2011, 12:17

Skocz do: