To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto
Witam, jestem laikiem w sprawach plecaków. Dlatego proszę was o radę, mianowicie szukam plecaka który będzie miał około 30 litrów na
krótkie wyprawy w teren, transport kilku rzeczy (cena - max 280 zł - nie może przekroczyć tego progu). Mile widziany plecak z pokrowcem przeciwdeszczowym, choć nie jest to konieczne. Dodam że ma być to plecak bez tzw. komina. Moje typy to: (choć liczę także na wasze uzasadnione propozycję z racji tego, że ja specjalistą w tej dziedzinie nie jestem)
- Alpinus Zonda 30
- Wisport Canyon 28
- Deuter cross city 28 - ehh ta cena
- Pajak Yellowstone 33 - szkoda że tylko jedna komora ale ponoć mocny
- Milo Meru 35 - fajnie wygląda, dobra pojemność i wentylacja pleców, szerszy pas biodrowy z kieszonką napewno się przyda
- Wolfgang Guide 25 - super plecak, tylko obawiam się, że będzie za mały

Co o tym sądzicie ??

Owy plecak ma być przede wszystkim wytrzymały i posiadać trok piersiowy. Wiem, że za tę kwotę cudów nie znajdę ale chciałbym coś co starczy na troszkę dłużej a plecaki raczej intensywnie użytkuję w różnych warunkach pogodowych i terenowych. Przeważnie wyrywał się zamek, przecierał spód, urywały się ramiona itp nie chciałbym więcej takich ''niespodzianek. Wytrzymałość przede wszystkim.
Proszę o pomoc

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez @ndrew(amator;)) - 14-12-2006, 19:59
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Łukasz/Pietros/Tilak - 03-06-2009, 15:13
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez barthas88 - 13-08-2010, 22:42

Skocz do: