To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto
''thx za odpowiedź. plecak wolfgang wygląda fajnie, cena jeszcze bardziej. tylko boję się ciuta tej firmy, bo naczytałem się, że plecaków to oni robić nie potrafią.''

Oni potrafią robić świetne plecaki, ale pod warunkiem, że ich produkcji nie zlecają Chińczykom. A w Expert akurat jest made in polski Brwinów pod Warszawą :) No i jednak jest cały z Cordury. Nosiłem w nim po ok 25-30kg kamieni na obozach geologicznych, pękła mi w nim butelka z benzyną ekstrakcyjną i wszystko z nim nadal w jak najlepszym porządku :)

Wolfowi można ufać przy plecakach szytych z Cordury i w Kraju. Poczytaj o Wędrowcu. Też legendarny plecak.
-------------------------------------------
Pozdrawiam

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez @ndrew(amator;)) - 14-12-2006, 19:59
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Łukasz/Pietros/Tilak - 03-06-2009, 15:13
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez thrackan - 29-12-2009, 19:09

Skocz do: