To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto
Witam, serdecznie ;) Obecnie rozglądam się za nowym plecaczkiem :)
Cóż wymagania nie są spore, cena do 150 zł + 30 l (min 28l maks 35l)
Rzuciły mi się w oko dwa pleczacki :)

The North Face Jester 30l
i
Milo Monte 32l

Oba są godnymi rywalami, lecz preferują trochę inną taktykę. Milo ma wspaniały system nośny i wiem to z mojego poprzedniego plecaka. Szelki sa wykonane bardzo trwale + są bardzo wygodne i duże ciężary nie dają się tak we znaki podczas noszenia :) Oraz odpinany pas biodrowy mmm :) Jedyny minus - nie jestem przekonany co do materiału na zewnątrz, z autiopsi wiem (posiadam obecnie jeden z małych plecaków milo) że te plecaki są dobre na wypady na miasto lub w teren ale nie nadają się do szkoły, gdyż po włożeniu do nich książek lezą one jak w worku i nie wygląda to za pięknie.

Znowu co do THF Jestera jest on juz lepszy do szkoły (wydaje się że specjalnie po to został stworzony) bo ma sztywniejszy material ksiązki w nim lepiej lezą lecz ten system nośny mnie dobija - ogromna prostota. Brak usztywnienia na plecach + zwykłe ramiona nie czynią go faworytem na miano uniwersalny plecak roku. Kumpel ma THF Vault i niby nosi się go wygodnie (wygląd tworzy złe pozory :)) lecz w lato sytuacja nie będzie wyglądać tak kolorwo :P

Obecnie skłonny jestem kupić THF Jester ze względu na lepsze wykorzystanie go lecz z drugiej strony bardzo mnie kusi ten plecaczek Milo ^^ Czy mógłby ktoś mi doradzić jeśli miał styczność z plecakiem Milo Monte ? Bo Jestera widziałem raz na żywo :)
-------------------------------------------
Colt

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez @ndrew(amator;)) - 14-12-2006, 19:59
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Łukasz/Pietros/Tilak - 03-06-2009, 15:13
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Colt - 09-12-2009, 18:24

Skocz do: