To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto
#67
Poszukuję plecaka, który zastąpiłby moją wysłużoną wojskową ''kostkę'', której żywot niestety dobiega końca. Używam jej jako plecaka miejskiego oraz transportowego przy krótkich, weekendowych wyjazdach. Nie bardzo się orientuję jaką pojemność ma taki wojskowy plecak, ale wydaje mi się, że w porywach ponad 30l, stąd poszukuję czegoś o mniej więcej takim litrażu. Podoba mi się Wolfgang Guide ( http://www.wolfgang.pl/?p=shop&product_id=23 ), ale mam do niego jedno ważne zastrzeżenie: obawiam się, że 25l (bo o takim myślę, choć na stronie go nie ma w tej chwili, nie wiem czemu) to trochę mało jak na moje potrzeby.
Rozważam też HiMountain Spirit 30 ( http://www.sfpl.pl/shop/view/Product/id/1703 ), który pojemnością bardziej mi odpowiada, ale nie bardzo się orientuję co to za materiał ten PowerTech (czy wytrzymały), ani jak HiM stoi z jakością wykonania. Klamry ma porządne (YKK), za to zamki niezidentyfikowanego producenta, co trochę mnie martwi.

Bardzo bym prosił o opinie na temat w/w plecaków, zwłaszcza Spirita (jako że jego, z racji pojemności, rozważam poważniej) oraz ewentualne podsunięcie jakichś innych, wartych obejrzenia propozycji.

I jeszcze jedno pytanie: czy jest szansa, że wraz z końcem sezonu zimowego w ofertach producentów pojawią się nowe propozycje? Jeśli tak to ewentualnie mogę jeszcze poczekać.

Z góry bardzo dziękuję :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez @ndrew(amator;)) - 14-12-2006, 19:59
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Mumin - 09-02-2008, 19:52
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Łukasz/Pietros/Tilak - 03-06-2009, 15:13

Skocz do: