To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto
#66
Przeniesione z pola recenzja na forum z racji swej lakoniczności.

Autor: Salvator

Plecak z kategorii małe ale pojemne i do wszelkich zastosowań: Alpinus National Geographic

Anatomia:
Pojemność 25l
1x Duża komora z przegrodą
2x kieszenie z siatki po bokach
1x wzdłużna kieszeń
1x Kieszeń pionowa
Zamki YKK
2x taśma uchwyt

Plecak ma 8 lat objechał zemną praktycznie wszystkie miejsca gdzie dane mi było być wszystkie ekstremalne i niedzielne rajdy dużo imprez kilka razy był w szkole i co ? I nic :P po prostu uważam go za niezniszczalny przez 8 lat 1 zmiany jakie zaszły w nim to to ze góra zrudziała od słońca zwłaszcza po treningu w Hiszpanii i uwaga polskim lecie ;p tu najbardziej go dobrało plecak ten ce***e niesamowita trwałość dosyć dobra nieprzemakalność w swoim wzmogłem ja piorąc go po raz 1 po 8 latach (wiem brudas jestem ;) ) W impregnacie. Napis National Geographic faktycznie tak jak Alpinus zapewnił okazał się nie nie prujący.
Zamki bez wad, klamra piersiowa bez wad, biodrowa wymieniana bo orginałka pękła kiedy stanąłem na nią a na dworze był spory mróz chyba dlatego. Wady hmm oddychalność na plecach jednak się człowiek poci ale chyba nic tu nie wycudujemy. Kieszenie bardzo ok. Jedyna wada jaką osobiście dostrzegam ze z uwagi na wielkość troczenie do plecaka jest prawie niemożliwe. Aczkolwiek nadaje sie idealnie na 1 dniowe wyjścia lub jakieś bardziej ekstremalne 2-3 dniowe wyprawy bez ciuchuchów lub po prostu jako 2 plecak oprócz tego głównego. Jazda na rowerze ok nie widzę problemów zapinamy 2 pasy i w drogę.

Zalety:
TRWAŁOŚĆ
Wygoda
Napis ;p
rozplanowanie kieszeni
siatkowe kieszonki po 2 stronach

Wady:
-Przemakalność (jak będzie lało cały dzień w środku wody nie będzie ale materiał będzie wilgotny)
-Słabe troczenie do plecaka
-pojemność w sumie mógłby mieć te 30l
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez @ndrew(amator;)) - 14-12-2006, 19:59
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez gumibear - 18-10-2007, 12:39
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Łukasz/Pietros/Tilak - 03-06-2009, 15:13

Skocz do: