To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto
#37
Dzień dobry wszystkim !

Jestem po raz pierwszy na tym forum, nie wiem czy w dobrym miejscu zadaję pytanie, jeśli nie - proszę o skierowanie na właściwe miejsce forum (właściwy wątek).

Poszukuję małego plecaka (około 30 l.), który byłby używany prawie wyłącznie jako drugi plecak poza bazowym.

Wymagania:

- Jak najmniejsza waga.
- W miarę przyzwoity system nośny (pas biodrowy, a nie sznurek)
- W miarę możliwości pokrowiec p-deszcz (chociaż nie jest to obowiązkowe).
- W miarę możliwości dużo kieszeni.

W plecaku chcę nosić to co się zabiera w góry na 1 dzień, bez śpiwora a więc zapewne < 10 kg.
Obejrzałam opinie o małych plecakach, ale jakoś żaden mi nie pasował.

Posiadam VauDe Assymetric 50 l i bardzo jestem z niego zadowolona, ale Assimetric 30 l jest trochę za ciężki i zbyt masywny na moje aktualne potrzeby.

Vaude Rock 25 Ultralight ma z kolei zbyt słaby jak na moje potrzeby system nośny (całkowity brak pasa biodrowego).

Potrzebuję coś pośredniego pomiędzy tymi skrajnościami.

Myślałam nad plecakiem Dirt też firmy VauDe, ale na jego temat nie znalazłam żadnych opinii. Plecak jest z założenia rowerowy, oglądałam go w sklepie, myślę że na moje potrzeby by się nadawał.
Trochę mi wadzi niepotrzebna w tym wypadku kieszeń na kask (chociaż może na Orlą Perć w kontekście ostatnich dyskusji by się nadał ;-) )

Czy ktoś ma może ten plecak i mógłby odradzić, lub poradzić coś innego konkretnego.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez @ndrew(amator;)) - 14-12-2006, 19:59
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Basia Z. - 11-07-2007, 11:37
RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto - przez Łukasz/Pietros/Tilak - 03-06-2009, 15:13

Skocz do: