To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Źródlo światła do namiotu / lampki gazowe, adaptery, etc.
#45
Ja sobie sprawiłem coś takiego:
http://www.allegro.pl/item689560190_uwag...biwak.html
Tyle tylko, że nie allegro ale w.... biedronce :-)) Róznica istotna bo na allegro promocyjna cena to 79zł a w biedronie zapłaciłem 47zł
Jak na razie lampka spisuje się dzielnie, jest trochę ciężka ale przekonał mnie ten patent z potrójnym źródłem zasilania/ładowania (220V, 12V a w ostateczności korbka i dynamo)
Nie wiem czy faktycznie 1 minuta kręcenia wystarcza na 5 min świecenia bo nie mierzyłem ale potwierdzam, że dynamo działa i faktycznie pozwala ładowac akumulator.Na razie zbyt krótko używam, żeby powiedziec coś na temat trwałości akumulatora. Światło jest bladoniebieskotrupie i bez jakiejś rewelacji jeśli chodzi o jasność no ale w końcu to nie jest żarówka 60W tak jak w domu.
-------------------------------------------
grześ

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Źródlo światła do namiotu / lampki gazowe, adaptery, etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 08-08-2008, 14:01
RE:Źródlo światła do namiotu / lampki gazowe, adaptery, etc. - przez zielony łoś - 22-07-2009, 07:03

Skocz do: