To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Źródlo światła do namiotu / lampki gazowe, adaptery, etc.
#10
zważywszy że kartusz gazowy można używać równiez do gotowania, to chyba jednak gazówka wychodzi taniej. Niestety zajmuje miejsce w plecaku, waży więcje niż 'świetliki', i swietliki sa bezpieczniejsze.
Ale za to uzywasz wtedy kiedy potrzebujesz, dodatkowo ogrzewasz namiot/domek/kajutę, no i swiatło jest raczej mocniejsze.
Ja ostatnio zakupiłem sobie ciśnieniową lampe naftową, i przyznam że jestem pod wrażeniem. Świeci z moca 400W !!!, a dodatkowo mozna zakupić nasadkę, do gotowania, więc oświetlając można równiez gotować.
Niestety taka lampa jest dość droga (ok 370 PLN), i nie kazdy potrzebuje takiego mocnego swiatła.
ja niestety bylem fanatykiem tej lampy i musiałem ją po prostu mieć. Uzywana będzie u kumpla na działce, ale ja już takiego hopla mam - jak sobie coś ubzduram, to musze to mieć.
Na szczęście mnie kosztowała 23 PLN.
-------------------------------------------
Pozdrawiam.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Źródlo światła do namiotu / lampki gazowe, adaptery, etc. - przez Doczu - 15-09-2004, 16:22
RE:Źródlo światła do namiotu / lampki gazowe, adaptery, etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 08-08-2008, 14:01

Skocz do: