21-10-2024, 08:04
My jeszcze nie zakończyliśmy. Po wczorajszym zachodzie słońca na Babiej Górze, nocka w Bielsku - Białej (wypas i taniej niż w schronie
).
Przyłączam się przedpiścy - miło było Was zobaczyć. To są zawsze magiczne weekendy.
Dziękuję za cudownie spędzony czas i do zobaczenia na kolejnym zlocie!
).Przyłączam się przedpiścy - miło było Was zobaczyć. To są zawsze magiczne weekendy.
Dziękuję za cudownie spędzony czas i do zobaczenia na kolejnym zlocie!

