To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Przedszkole NGT
#1
Big Grin 
W związku z posiadaniem potomstwa od zeszłego roku chodzi mi po głowie pomysł na "Przedszkole NGT". Przestrzeń na umawianie się na aktywności skierowanej do NGTowców z dziećmi. Z doświadczenia z moimi dziećmi wiem, że często jest łatwiej gdy mają towarzystwo rówieśników, łatwiej ogarniać grupę niż jedno :-), łatwiej motywować i zabierać w teren na kolejne przygody i noclegi, a i cała wyprawa wygląda trochę inaczej ...
Proponuje wpisywać tu informacje o planowanej aktywności, termin, wiek dzieci uczestniczących, a szczegóły dogadywać już wewnętrznie.
Wydaje mi się, że tego na NGT jeszcze nie ma.

Na początek:
W najbliższym czasie, jeszcze przed wakacjami, chcę zabrać Jasia ( lat 6 ) na nocleg w lesie. Być może ktoś chciałby do nas dołączyć z swoimi pociechami. Propozycja zapewne przede wszystkim dla osób z Warszawy i szeroko pojętych okolic.

Plan taki:
Sobota ok godz. 17.00-18.00 spotkanie w lesie na parkingu, okolice Otwocka.
Zwiedzanie, bunkra, schronu, okopów i wydmy śródlądowej. Bunkier i schron są niestety zamknięte i nie można wejść do środka, ale bardzo fajne plansze z rysunkami i informacjami. Wydma tj. ogromna piaskownica.
Szukanie miejsca na nocleg.
Niedziela leniwie, bez pośpiechu, w zależności od sił i chęci możemy pójść (<4 km) pobliskie jezioro Torfy.
Las o którym Wam piszę to teren Lasów Państwowych, w części teren programu zanocuj w lesie. Można używać kuchenek gazowych.
Miejsce wydaje mi się fajne m.in dlatego, że można wjechać samochodem do lasu i miejsce w którym zatrzymamy się na noc nie będzie daleko od parkingu, jednocześnie będzie daleko od zabudowań i nie będzie trzeba daleko nieść bagaży :-) .

Weekendy w które mamy z Jasiem czas na taką wyprawę to:
27-28.05,
3-4.06,
8-9.06 (czw-pt),
10-11.06,
24-25.06.

Jeżeli ktoś chciałby dołączyć dajcie znać. Jeżeli pogoda będzie dobra pojedziemy pewnie 27-28.05 ale jak będą chętni to pewnie chętnie pojedziemy jeszcze raz.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przedszkole NGT - przez BialyXXL - 17-05-2023, 11:24
RE: Przedszkole NGT - przez grendel - 17-05-2023, 12:02
RE: Przedszkole NGT - przez kouczan - 25-05-2023, 09:41
RE: Przedszkole NGT - przez sebastian_ck - 29-05-2023, 19:12
RE: Przedszkole NGT - przez BialyXXL - 14-07-2023, 10:41
RE: Przedszkole NGT - przez traszan - 17-07-2023, 07:44
RE: Przedszkole NGT - przez ramol - 04-08-2023, 22:22

Skocz do: