To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Dopasowanie butów - stopa egipska, stopa rzymska, stopa grecka
#5
(25-11-2022, 14:55)Erathiel napisał(a): Być może potrzebujesz buta dopasowanego do innego rodzaju stopy?

tak właśnie jest. choć akurat ten model pasuje mi najlepiej ze wszystkich, jakie przymierzałem. a przymierzałem kilkadziesiąt modeli czołowych marek. pewnie znalazłyby się takie, które leżałyby idealnie, ale jeszcze na nie nie trafiłem. teraz wybrałem Hanwag Nazcat. wymienię na pół rozmiaru większy i myślę, że będzie dobrze.

moje palce u stóp mają zbliżoną do siebie długość, więc mam tak jakby szeroki przód stopy. a szerokość samej stopy standardowa. więc o butach z wąskimi końcówkami, takimi jak Salewa, nie mam co nawet marzyć. Meindl pod tym względem pasował, bo ma szerokie przody, ale uważam, że oferuje jakość niższą niż kiedyś, więc nie brałem tym razem pod uwagę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dopasowanie butów - palec dotykający końca buta - przez turkuc_podjadek - 25-11-2022, 16:37

Skocz do: