To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc.
wracając do tematu:
przed chwilą przeczytałem list Lipnickiej na interii i w sumie przyczynił się on do tego z czym się nosiłem już od dwóch dni:
moje wrażenia z Karkonoszy a konkretnie ze schroniska pod Łabskim szczytem: o ile standard tam jest wysoki jak na schronisko w górach to obsługa pozostawia wiele do życzenia. W schronisku zjawiliśmy się kompletnie przemoczeni po trzeciej ( no bo przecież nie będę brał spodni z membraną w lecie...dureń ze mnie).już na wejściu dostaliśmy ochrzan za głaskanie kota, który siedział w środku(że niby go specjalnie wpuściliśmy) Kilkoro ludzi już tam siedziało. Obsługa powiedziała, że o pokojach nic nie wiadomo. Niektórzy ludzie czekali na pokoje bo mieli rezerwacje- oni też nie wiedzieli nic... Nasze wielokrotne prośby na rozpalenie w kominku zetknęły się z silnym oporem - a w budynku oczywiście pizgawica że hej. Kolejni ludzie się zjawiali jeszcze bardziej mokrzy niż my. Jedyne co obsługa miała do zaproponowania to ... pierogi...

może jestem malkontentem ale mam prawo wymagać profesjonalnej obsługi....
-------------------------------------------
pozdrawiam

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez ciap=) - 02-09-2006, 00:54
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 08-03-2007, 15:29
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 08-03-2007, 16:27
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 28-06-2007, 10:14
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez góral świętokrzyski - 13-10-2007, 07:29
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez góral świętokrzyski - 13-10-2007, 07:32
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez góral świetokrzyski - 14-10-2007, 07:56
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez góral świętokrzyski - 17-10-2007, 14:19
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez góral świętokrzyski - 18-10-2007, 12:36
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 20-02-2008, 17:43
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 03-04-2008, 13:16
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 03-04-2008, 13:31
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 03-04-2008, 14:50
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-08-2008, 08:26
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-05-2009, 12:29
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez sasq pajak/grappa.pl - 28-05-2009, 11:22
RE:PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc. - przez Łukasz/Strefa Gór - 07-05-2012, 16:19

Skocz do: