To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Jakie buty w Tatry i na inne trekkingi + ile par potrzebuję
#17
Właśnie rozleciały mi się wszystkie moje buty turystyczne w związku z tym muszę uzupełnić szafę. Chodzę generalnie wszędzie od nizin po Tatry, we wszystkie pory roku (oprócz Tatr w zimę - ale ten temat też chcę w końcu ugryźć). Co do pory wiosenno-letnio-jesiennej bez opadów nie mam dylematów - jakieś niskie, lekkie, przewiewne (plus ewentualnie druga para z GTX).
Problem mam z modelem na zimę. Szukam czegoś co pozwoli opykac błocko, śnieg i ewentualnie przyjmie raki jak bym się w końcu zdecydował na zimowe Tatry. Jesteście w stanie wskazać kierunek - coś w stylu tych Ribelle, ale nie tak rzucające się w oczy. Lub ewentualnie możecie polecić jakieś sklepy na śląsku z ogarniętymi sprzedawcami, którzy nie wcisną mi jakiegoś szmelcu - najlepiej na PW, żeby nie robić pseudoreklamy.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [Obuwie] Jakie buty w Tatry i na inne trekkingi + ile par potrzebuję - przez kouczan - 28-12-2022, 12:21

Skocz do: