To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Jakie buty w Tatry i na inne trekkingi + ile par potrzebuję
#3
Jak dla mnie to zimowe osobno. O 1/2 numeru większe niż letnie , tak żeby zmieściły się grubsze skarpety.
Na zimę Aku Superalp NBK z Gore. Dlatego te? Bo dobrze pasują na moją stopę, bo mają otok gumowy, bo dobrze pasują do moich raków, bo nie są śliskie. Meindle które mam , lub miałem są bardzej śliskie , a szczególnie Meindl litepeak.
Lato w Tatrach to generalnie buty niskie, bo chodzę po szlakach. Millety Friction , dolomite steinbock low, a ostatnio adidas terrex czy asolo flyer.
Tam gdzie nie wiem jak wyglądają szlaki przeważnie używam butów wyższych. Albo wspomnianych meindli litepeak, albo stareńkich asolo spyre gv, które uważam za genialne buty.
Grzesiek- stary dziadyga
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [Obuwie] Jakie buty w Tatry i na inne trekkingi + ile par potrzebuję - przez Don Diego - 17-07-2022, 16:59

Skocz do: